Pre Loader

Yurtdışı Yeminli Tercümanlık ve Tasdik Hizmetleri

  • Home
  • Yurtdışı Yeminli Tercümanlık ve Tasdik Hizmetleri

Yurtdışı Yeminli Tercümanlık ve Tasdik Hizmet İçeriği

Uluslararası Tercüme Bürosu ve Danışmanlık İstanbul Türkiye

 

Kenbil Noter Yeminli Tercüme ve Danışmanlık Bürosu,

 

Şirketlere ve Kişilere çok çeşitli alanlarda profesyonel dil çözümleri ve Danışmanlık Hizmetleri sunan, hızla büyüyen, lider bir profesyonel Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Sunan bir yerel İşletmedir..1000’den fazla yetenekli çevirmen ağımız ve Danışmanlarımız sayesinde 72’den fazla dilde kaliteli Uluslararası çeviri ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel dil hizmetlerimiz standart, acil ve Onaylı Çeviriler/Tercümeler, Redaksiyon, yerelleştirme, seslendirme çözümleri, altyazı ve masaüstü yayıncılığını içerir.

Bulunduğunuz Ülkeden ayrılmadan siz günlük yaşantınıza devam ederken biz   tüm Tercüme, Noter, Apostil,Valilik, Bakanlık Tasdiki işlemlerini sizin adınıza Türkiye’de gerçekleştiriyor ve arzu ederseniz yurtdışına size ulaştırıyoruz.  

Hizmetlerimiz :

72 Dilde Noter Yeminli Tercümanlık Hizmeti.

1992 Yılından Beri Faaliyet Gösteren Kenbil Noter Yeminli Tercüme Bürosu, Noter Tasdikli Tercüme Alanında Uzmanlaşmış Deneyimli Bir Tercüman Portföyüne sahiptir.

Yeminli Tercüme Olarak da Bilinen Resmi Tercümeler  Onaylı Tercüme Genellikle Orijinal Belgenin Aslına Uygun Bir Şekilde Doğru ve Tarafsız olarak çevrildiğini Belirten ve Noter tarafından Tasdiki Yapılan Çeviri işlemidir. Öncelikle Bir Belgenin Noterden Tasdikinin Yaptırılabilmesi İçin O Belgenin Noter  Yeminli Tercüman Tarafından Tercümesinin Yapılması Ve  Daha Sonra Yeminli Tercümanın  Kaşesi ile kaşelenmesi ve  Altında Tercümanın İmzasının bulunması gerekmektedir. 

 

Bakanlık Tasdiki Hizmeti.

Yurt Dışına Gidecek Evraklar Tercüme İşleminden Sonra Gideceği Ülkeye Göre Bakanlık Tasdiki İşlemi gerekebilmektedir. Bir Evrakın Bakanlık Tarafından Tasdik Edilebilmesi İçin Öncelikle Noter,Valilik Tasdiki Yapılması Gerekmektedir. Bazı Ülkelerin Konsoloslukları Evrakları Tasdik Yapmak İçin Bakanlık Tasdiki Talep Etmektedir.Biz sizin adınıza tüm bu süreci Takip ederek gerekli işlemleri sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz.

Apostil Valilik Konsolosluk Tasdiki Hizmeti.

Bir Belgenin Apostil veya Valilik Tasdiki Yapılabilmesi İçin Noter Tarafından Tasdik Edilmesi veya Devletin Resmi Kurumları tarafından Düzenlenmiş Olması Gerekmektedir. Burada Dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Belge eğer Yurtdışından gelmiş ise  gelmiş olduğu ülkeden Apostil yaptırılarak gelmesi gerekmektedir. Lahey Anlaşmasını İmzalamış Apostile Tabi Ülkeler İçin Apostil Tasdiki Kaymakamlıklar Tarafından Yapılmaktadır. Lahey Anlaşmasını İmzalamamış Ülkeler için Bu Tasdik İşlemi Valilikler Tarafından Yapılmaktadır.Ancak Valilik Tasdikinden Sonra Bu Belgeler Gideceği Ülkenin Konsoloslukları Tarafından Ayrıca Onaylanması Gerekmektedir. Kenbil Tercüme Bürosu Olarak 1992’den Beri İstanbul’da 5 Şubemiz İle İstanbul Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye ve Dünya’ya 72 Dilde Noter Onaylı Profesyonel Tercümanlık Apostil, Valilik Tasdiki, Bakanlık Tasdiki Hizmetleri Vermekteyiz.

Yurtdışı Yeminli Tercümanlık ve Tasdik Hizmetleri İçerik Resmi

Neden Kenbil Tercüme ?

Uzman Kadro

Alanında uzman ve deneyimli Noter Yeminli tercümanlar

Kurumsal Deneyim

Kenbil Tercüme Bürosu 25 yıllık deneyime sahiptir.

Şubelerimiz

Şirinevler, Bağcılar, Halkalı, İkitelli ve Başakşehir Şubeleri ile hizmetinizdeyiz.

7 / 24 Hizmet

Nerede olursanız olun istediğiniz zaman bizden teklif alabilirsiniz.

Kalite Politikamız

Teknolojik alt yapı gelişimine azami özen gösteriyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm çalışmalarımızı size verilen sürede teslim ediyoruz.

100 % Memnuniyet

Firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Tüm Dillerde Çeviri

72 Dilde Alanında uzman ve deneyimli Noter Yeminli Tercümanlar

Ücretsiz Teslimat

Tercümelerinizi ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Gizlilik ve güvenlik

Firmamız, bilgi güvenliğine çok önem vermektedir