Pre Loader

Medikal Tıbbi Tercüme

  • Home
  • Medikal Tıbbi Tercüme

Medikal Tıbbi Tercümanlık Hizmet İçeriği

1992 yılından beri faaliyet gösteren Kenbil Noter Yeminli Tercüme Bürosu, medikal tıbbi tercüme alanında uzmanlaşmış deneyimli bir tercüman portföyüne sahiptir. Bizimle çalışmak isteyen firmalara halen çalışmakta olduğumuz firmaların referans mektuplarını talep edilmesi halinde sunabiliriz.

Bu firmalardan bazıları Halkalı Acıbadem, World Medicine, Mindray, Teknovet, 3a Medical, bilindiği üzere tıbbi, medikal çeviri diğer tercüme, çeviri alanlarından farklılık göstermektedir. Tıbbi terimler ancak bu alanda eğitim almış uzmanlaşmış tercümanlar tarafından doğru bir şekilde tercümesi yapılabilir. Bundan dolayı tercümanlarımız tıp alanında uzmanlaşmış profesyonel tercümanlar tarafından oluşturulmuş ve siz değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bilindiği üzere Türkiye’ye sağlık turizmi alanında büyük rağbet görmekte ve buna bağlı olarak ziyaret eden turist sayısında son yıllarda artış yaşanmaktadır. Hastanelerde yabancı vatandaşların işlem yapabilmeleri için noter yeminli tercümanlar’a ihtiyaç bulunmaktadır.

Kenbil tercüme bürosu olarak birçok hastane ve sağlık kuruluşuna yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vermekte yeminli tercüman göndermekteyiz. tıbbi cihazlardan sağlık hizmetlerine, tıbbi yayıncılığa ve daha fazlasına kadar, yaşam bilimi yerelleştirme uzmanlarımız sürekli olarak endüstri ile uyumlu bir şekilde gelişmektedir. Sürekli değişim ve olağanüstü yenilik çağında yaşıyoruz. Uluslararası sınırlar buharlaşıyor ve biyo-teknoloji ilerlemeleri baş döndürücü bir hızla ilerliyor – güvenilir, hassas ve hızlı yerelleştirme bir zorunluluktur. Kenbil tercüme bürosu olarak 1992’den beri İstanbul’da 5 şubemiz ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ve dünya’ya 42 dilde profesyonel tercümanlık hizmeti vermekteyiz

Medikal Tıbbi Tercümanlık Hizmeti

Neden Kenbil Tercüme ?

Uzman Kadro

Alanında uzman ve deneyimli Noter Yeminli tercümanlar

Kurumsal Deneyim

Kenbil Tercüme Bürosu 25 yıllık deneyime sahiptir.

Şubelerimiz

Şirinevler, Bağcılar, Halkalı, İkitelli ve Başakşehir Şubeleri ile hizmetinizdeyiz.

7 / 24 Hizmet

Nerede olursanız olun istediğiniz zaman bizden teklif alabilirsiniz.

Kalite Politikamız

Teknolojik alt yapı gelişimine azami özen gösteriyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm çalışmalarımızı size verilen sürede teslim ediyoruz.

100 % Memnuniyet

Firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Tüm Dillerde Çeviri

72 Dilde Alanında uzman ve deneyimli Noter Yeminli Tercümanlar

Ücretsiz Teslimat

Tercümelerinizi ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Gizlilik ve güvenlik

Firmamız, bilgi güvenliğine çok önem vermektedir